...viac v novom čísle JAR 2013 už v predaji !

Horoskopy & New Age Lifestyle je atraktívny lifestylový časopis, ktorý predstavuje nový životný štýl, má nádych exotiky a východnej kultúry a okrem horoskopov prináša informácie o móde, kráse, zdraví, zdravej strave, ekologických výrobkoch, feng-shui bývaní, vzťahoch, relaxe a cestovaní. Časopis vychádza v praktickom menšom formáte (17x22,5 cm), v exkluzívnom prevedení na kvalitnom papieri a v kvalitných farbách. Časopis má sto strán a je distribuovaný po celom Slovensku.

Časopis si môžete predplatiť prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s., objednávky na predplatné prijíma každá pošta a doručovateľ Slovenskej pošty, zastavte sa na najbližšej pošte alebo volajte 02/5262 2449, píšte na predplatne@slposta.sk, objednávky do zahraničia vybavuje zahranicna.tlac@slposta.sk.


Čínska medicína

Čínska medicína je čisto prírodný spôsob liečenia. Vychádza z učenia o energetických dráhach a meridiánoch. Čínsky terapeut diagnostikuje pohmatom pulzu a pohľadom na jazyk pacienta. Lieky v tom zmysle, ako ich poznáme my, takmer nepoužíva.

Čínska medicína povyšuje jedlo na liek a životosprávu za základ zdravia. Lieky majú prírodný charakter, zväčša liečivých byliniek v podobe guľôčok a čajov. Terapiu dopĺňa akupunktúra a masáže. Takto prirodzene dokáže čínska medicína povzbudiť energetické dráhy jednotlivých orgánov pacienta a naštartovať samoliečiace procesy v organizme človeka.