...viac v novom čísle JAR 2013 už v predaji !

Horoskopy & New Age Lifestyle je atraktívny lifestylový časopis, ktorý predstavuje nový životný štýl, má nádych exotiky a východnej kultúry a okrem horoskopov prináša informácie o móde, kráse, zdraví, zdravej strave, ekologických výrobkoch, feng-shui bývaní, vzťahoch, relaxe a cestovaní. Časopis vychádza v praktickom menšom formáte (17x22,5 cm), v exkluzívnom prevedení na kvalitnom papieri a v kvalitných farbách. Časopis má sto strán a je distribuovaný po celom Slovensku.

Časopis si môžete predplatiť prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s., objednávky na predplatné prijíma každá pošta a doručovateľ Slovenskej pošty, zastavte sa na najbližšej pošte alebo volajte 02/5262 2449, píšte na predplatne@slposta.sk, objednávky do zahraničia vybavuje zahranicna.tlac@slposta.sk.


Tarot

Po stáročia je tarot zdrojom tajomna. Fascinuje a priťahuje nás svojimi podmanivými obrazmi a posolstvami. Tarot je zrkadlom nášho vnútorného sveta. Jeho obrazy a symboly odrážajú naše duševné a emocionálne rozpoloženie – skryté pocity, vášne i túžby. Karty tarotu zrkadlia to, čo práve pociťujeme na intuitívnej úrovni. Ak sa dokážeme naladiť na ich obrazy, pochopíme lepšie nie len sami seba, ale aj ľudí, vzťahy a udalosti okolo nás.

Objednajte sa

tarotový výklad:
40 – 60 € / v závislosti od dĺžky sedenia

Ak máte záujem o tarotový výklad, napíšte na: tarot@alternativ.sk