...viac v novom čísle JAR 2013 už v predaji !

Horoskopy & New Age Lifestyle je atraktívny lifestylový časopis, ktorý predstavuje nový životný štýl, má nádych exotiky a východnej kultúry a okrem horoskopov prináša informácie o móde, kráse, zdraví, zdravej strave, ekologických výrobkoch, feng-shui bývaní, vzťahoch, relaxe a cestovaní. Časopis vychádza v praktickom menšom formáte (17x22,5 cm), v exkluzívnom prevedení na kvalitnom papieri a v kvalitných farbách. Časopis má sto strán a je distribuovaný po celom Slovensku.

Časopis si môžete predplatiť prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s., objednávky na predplatné prijíma každá pošta a doručovateľ Slovenskej pošty, zastavte sa na najbližšej pošte alebo volajte 02/5262 2449, píšte na predplatne@slposta.sk, objednávky do zahraničia vybavuje zahranicna.tlac@slposta.sk.


Numerológia

Čísla nášho dátumu narodenia do značnej miery hovoria o našej osobnosti, charaktere i našich možnostiach v živote. Numerológia dokáže na základe nich veľmi presne povedať, čo môžeme očakávať od jednotlivých oblastí života – práce, financií, vzťahov, ale aj od konkrétnych životných období, či ľudí, ktorí sú okolo nás. Numerológia pracuje s číslami dátumu narodenia a hodnotou krstného mena, ako dôležitou vibráciou, ktorá nás ovplyvňuje.

Odpovede bývajú veľmi presné. Pomôžu vám zorientovať sa v jednotlivých životných situáciách, ľuďoch či vzťahoch a možno urobiť v živote nové rozumné rozhodnutia. Numerologička potrebuje na analýzu každej vašej otázka váš dátum narodenia, prípadne aj dátum narodenia osoby, ktorej sa vaša otázka týka.

Objednajte sa

analýza mailom:
10 €

širšia osobná analýza:
50 €/ 1 sedenie cca 3 hodiny

Ak máte záujem o numerologickú analýzu, napíšte na: numerologia@alternativ.sk