feng shui

 

...viac v novom čísle JAR 2013 už v predaji !

Horoskopy & New Age Lifestyle je atraktívny lifestylový časopis, ktorý predstavuje nový životný štýl, má nádych exotiky a východnej kultúry a okrem horoskopov prináša informácie o móde, kráse, zdraví, zdravej strave, ekologických výrobkoch, feng-shui bývaní, vzťahoch, relaxe a cestovaní. Časopis vychádza v praktickom menšom formáte (17x22,5 cm), v exkluzívnom prevedení na kvalitnom papieri a v kvalitných farbách. Časopis má sto strán a je distribuovaný po celom Slovensku.

Časopis si môžete predplatiť prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s., objednávky na predplatné prijíma každá pošta a doručovateľ Slovenskej pošty, zastavte sa na najbližšej pošte alebo volajte 02/5262 2449, píšte na predplatne@slposta.sk, objednávky do zahraničia vybavuje zahranicna.tlac@slposta.sk.


Feng shui

FENG SHUI je päťtisíc rokov staré čínske učenie o toku energií v priestore. Podľa ôsmich svetových strán sa v každom priestore nachádza 8 sektorov s rôznou energiou, ktoré sa vzťahujú k ôsmim oblastiam života: láska a partnerstvo, deti a budúcnosť, priatelia a cestovania, kariéra a životná cesta, vzdelávanie a vedomosti, zdravie a rodina, financie, sláva a postavenie v spoločnosti.

FENG SHUI dáva návod na harmonizáciu priestoru – vyladenie negatívnych sektorov a posilnenie oblastí života, ktoré obyvatelia považujú za najdôležitejšie. Pracuje s farbami, tvarmi, materiálmi i doplnkami. Každý si prirodzene dotvára a harmonizuje priestor okolo seba, mnohé tipy a inšpirácie sa dočítate v pravidelnej rubrike v časopise Horoskopy & New Age Lifestyle. Na dôkladnejšiu analýzu a nastavenie priestoru podľa vašich potrieb, však treba určite konzultanta FENG SHUI.

 

Zaujímavé knižky a doplnky Feng shui nájdete na:

Zenshop.eu

Ak máte záujem o Feng Shui analýzu a vyladenie priestoru, napíšte na: fengshui@alternativ.sk