...viac v novom čísle JESEŇ - ZIMA už v predaji !

Horoskopy & New Age Lifestyle je atraktívny lifestylový časopis, ktorý predstavuje nový životný štýl, má nádych exotiky a východnej kultúry a okrem horoskopov prináša informácie o móde, kráse, zdraví, zdravej strave, ekologických výrobkoch, feng-shui bývaní, vzťahoch, relaxe a cestovaní. Časopis vychádza v praktickom menšom formáte (17x22,5 cm), v exkluzívnom prevedení na kvalitnom papieri a v kvalitných farbách. Časopis má sto strán a je distribuovaný po celom Slovensku.

Časopis si môžete predplatiť prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s., objednávky na predplatné prijíma každá pošta a doručovateľ Slovenskej pošty, zastavte sa na najbližšej pošte alebo volajte 02/5262 2449, píšte na predplatne@slposta.sk, objednávky do zahraničia vybavuje zahranicna.tlac@slposta.sk.


Astrológia

Už od staroveku je astrológia súčasťou života ľudstva. Hľadá a vysvetľuje vzťahy medzi postavením nebeských telies a udalosťami v súčasnosti, budúcnosti či minulosti. Nesmierna rozmanitosť kombinácií jednotlivých planét v súhvezdiach a ich vzájomné polohy planét dávajú mnoho kombinácií priaznivých a nepriaznivých vplyvov. Individuálny horoskop človeka sa odvodzuje z polohy nebeských telies, predovšetkým v čase jeho narodenia (prípadne v iných významných okamihoch života).

Ak chcete naozaj presnú predpoveď, je treba vedieť hodinu svojho narodenia, ideálne na minúty a tiež miesto narodenia. Astrológ potom dokáže určiť vaše smerovanie v najbližšom období, charakteristiku vašej osobnosti, vaše prednosti a talent či charakteristiku vzťahu, ktorý aktuálne prežívate, ak poznáte aj hodinu a miesto narodenia svojho partnera.

Objednajte sa

analýza aktuálneho problému:
25 €

osobný a ročný horoskop:
75 € (2 hodiny)

partnerský porovnávací horoskop:
55 €

horoskop na kalendárny rok:
55 €

Ak máte záujem o akýkoľvek horoskop, napíšte na: astrologia@alternativ.sk